Trwa ładowanie... Proszę czekać.

Witam na mojej stronie WWW

Jestem ekonomistą i informatykiem, pracującym obecnie poza granicami kraju. Stworzyłem tą stronę w celu zaprezentowania swojego portfolio oraz zainteresowań, którymi na tej stronie chciałbym się z Tobą podzielić.

Zawodowo zajmuję się tworzeniem stron internetowych, a także multimedialnych aplikacji szkoleniowych (e-learning). Do swojej pracy wykorzystuję głównie technologie typu PHP, MySQL, XML, HTML, CSS, JavaScript, JQuery, MooTools, JSON i AJAX.

Wykonywałem pośrednio lub bezpośrednio projekty na rzecz m.in. Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR), Cisco, IBM, Aviva Ireland, Alstom, GSK, Intel, BordGais, IDA Ireland, Ameriprise, banków inwestycyjnych Merril Lynch, Lehmann Brothers, Morgan Stanley, UBS, Citi i Capital One. Stworzyłem także system rezerwacji jachtów on-line.

Poza pracą Web Developera zajmuję się inwestycjami i zgłębiam wiedzę nt. działania giełdy, handlu papierami wartościowymi i funduszy inwestycyjnych, co stanowi praktyczne uzupełnienie mojego wykstałcenia menedżerskiego, potwierdzonego tytułem magistra oraz licencją dla Członków Rad Nadzorczych i Zarządów Spółek Skarbu Państwa, wydaną przez Ministra Skarbu.

Od kilku lat w miarę możliwości działam społecznie, organizując akcje charytatywne, mając na celu edukowanie społeczeństwa oraz pomoc osobom wykluczonym. Prywatnie pasjonuję się podróżami, poznawaniem ludzi z różnych miejsc świata oraz ich zwyczajów, wierzeń i kultury. Moja relacja z wyprawy po Azji, nosząca tytuł "Transazja" powinna wkrótce być dostępna publicznie, o czym poinformuję na swojej stronie. Zamierzam tutaj przedstawić jej fragmenty. Tymczasem zapraszam do swojej galerii, w której możesz obejrzeć np. zdjęcia z wyprawy na Przylądek Północny Nordkapp, wyprawy po Azji oraz zeszłorocznej wyprawy do Peru i Boliwii.

Pozdrawiam serdecznie
Maciej Abramowicz